Tel Aviv – Wizzair – 1686 Kč
6.3.2013

Tel Aviv – Wizzair – 1686 Kč

O této nabídce

Na letenky do Tel Avivu jsme již upozorňovali před několika týdny, ale nyní cena spadla tak nízko, že nám to nedalo a musíme se s Vámi podělit znovu. Letenky z Budepešti do Tel Avivu v termínu 24. – 31.5., tedy v době, kdy už se dá v pohodě koupat, ale ještě není vedro na umření, nabízí Wizzair pro členy svého klubu za 1686 Kč. Pro nečleny je potom cena vyšší přibližně o 450 Kč (při 2 a více lidech se Vám již tedy vyplatí pořídit si členství).

Ubytování přes booking si můžete zarezervovat zde. Pokud byste si navíc chtěli půjčit auto a procestovat Izrael nebo podívat se do jordánské Petry, rezervaci můžete provést tady.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)