Tel Aviv – Wizzair – 1467 Kč
13.9.2013

Tel Aviv – Wizzair – 1467 Kč

O této nabídce

Jestliže jste stejně teplomilní jako my a už nyní, po pár dnech deště, se Vám zastesklo po sluníčku, můžete využít nabídku Wizzairu a zaletět si do izraelského Tel Avivu. Zde si můžete půjčit auto a spojit koupání s prohlídkou památek – například Jaruzaléma nebo jordánské Petry.

Nejlevněji vychází letenky z Budapešti, když za zpáteční let zaplatíte při členství ve Wizzair discount clubu 1467 Kč. Letenky jsou dostupné v mnoha termínech v první polovině prosince. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 7. – 11./12.12.

Druhou možností je letět z polských Katowic, které jsou pro nás většinou přece jenom dostupnější. Letenky Vás vyjdou na 1991 Kč například v termínu 12. – 19.12., 17. – 19.12., 19. – 24.12.

My sami jsme si při návštěvě Izraele půjčili auto a celou zemi si projeli. Pokud o dané možnosti také uvažujete, můžete si auto půjčit u nás v autopůjčovně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)