Tel Aviv – Wizzair – 1310 Kč
24.2.2014

Tel Aviv - Wizzair

O této nabídce

Co takhle zaletět si na pár dní do Tel Avivu už za 1310 Kč? Díky nabídce Wizzairu se na tuto cenu dostanete při členství ve Wizzair Discount Clubu s odletem z Prahy a návratem do Katowic.

Nejlevnější termín: 2.4. Praha – Tel Aviv (odlet v 6:00) – 3.4. Tel Aviv – Katowice (odlet v 21:20) – 1310 Kč při členství ve Wizzair Discount Clubu. Díky času letů tak můžete strávit v Tel Avivu prakticky 2 celé dny, během kterých můžete navštívit třeba Jeruzalém. Pokud poletíte z Prahy už 31.3., letenky Vás vyjdou na 1610 Kč.

Přiměřené ubytování na dvojlůžkovém pokoji Vás v Tel Avivu vyjde přibližně na 750 Kč na os. a noc. Nejlevnější varianta dvojlůžkového pokoje se potom pohybuje okolo 550 Kč za os. a noc.

Jak z Katowic
Aktualizované informace o možnosti dopravy z katowického letiště se dozvíte v našich informacích o letištích.

[google-map-v3 shortcodeid=“0321fdac“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)