Tel Aviv – Wizzair – 1 633 Kč
17.3.2013

Tel Aviv – Wizzair – 1 633 Kč

O této nabídce

Wizzair stále nabízí cenově výhodné letenky z Budapešti do Tel Avivu. Tentokrát jsou v akci lety na přelomu května a června. Příkladem může být odlet 9. června s návratem 14. června. Na tuto cenu dosáhnete, pokud pocestujete s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm s maximální hmotností 10kg a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku o 515 Kč více.

Hotel v centru Tel Avivu pořídíte za 565 Kč/os/noc.

Pro cestu do Jeruzaléma či k Mrtvému moři doporučujeme si půjčit auto z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)