Tel Aviv – El Al Israel Airlines – 5 241 Kč
28.5.2013

Tel Aviv – El Al Israel Airlines – 5 241 Kč

O této nabídce

Ve značně omezených termínech lze nyní vycestovat během června a července do izraelského Tel Avivu. Jedná se o přímé zpáteční lety z Prahy, let je operován společností El Al Israel Airlines a trvá cca 4 hodiny. Letenku si zarezervujete v tomto vyhledávači.

Červen:

11.-18, 12.-19., 19.-26.

Červenec:

1.-8.2.-9., 3.-7.

Ubytování:

Např. v termínu 19.-26.6. je možné v centru Tel Avivu pořídit v tomto nenáročném hostelu za 636 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)