Tel Aviv – El Al – 4 290 Kč
23.10.2012

Tel Aviv – El Al – 4 290 Kč

O této nabídce

Alternativu k Wizzairu z Budapešti přinášejí klasické izraelské aerolinky El Al. Zpáteční letenka z Prahy do Tel Avivu vychází na 4 290 Kč. Jako příklad udáváme odlet 4. prosince s návratem 16. prosince. Letenky jsou dostupné od prosince do půlky března, přehledně je najdete v tomto kalendáři.

Pro cestu do Jeruzaléma a k mrtvému moři doporučujeme levné půjčení auta z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)