Teherán (Írán) z Berlína za 2795 Kč
2.11.2015

Teherán (Írán) z Berlína

O této nabídce

Letenky do íránského Teheránu právě můžete koupit nejlevněji v historii, a to za pouhých 2795 Kč. Jak Vám jistě potvrdí kdokoliv, kdo tuto zemi navštívil, Írán je bezpečná a přátelská země plná vzdělaných lidí a nádherných památek. V posledních letech se zájem o cesty sem podstatně zvýšil. Letenky za tuto cenu je možné pořídit s ukrajinskými aerolinkami s odletem z Berlína v období leden – únor 2016, a to prakticky v jakémkoliv termínu.

[highlightbg]

  • Rezervace: pouze na stránkách ukrajinský aerolinek
  • Cestovní období: leden – únor 2016
  • Zavazadlo: v ceně letenky je odbavené zavazadlo 23 kg

[/highlightbg]

[singlepic id=768 w=576 h=432 float=center]

 

Program a ubytování

Typickým programem v Íránu je cesta po nejkrásnějších městech: Tehran – Kashan – Isfahan – Shiraz – Yazd, které hezky navazují na sebe. Ubytování zejména v Teheránu je dost drahé a začíná za 1300 Kč za os. a noc. Pokud ale vyjedete z hlavního města, cena za ubytování jde několikanásobně dolů.

Počasí

Teploty se během ledna běžně dostávají i pod 0, proto spíše doporučujeme termín na konci února, kdy se již nejvyšší denní teploty pohybují mezi 10 a 15 stupni.

Vízum

Čeští občané potřebují ke vstupu do Íránu vízum, jehož cena je 60 EUR. Vízum Vám vyřídí zastupitelský úřad Íránu v Praze. Vízum je možné získat také po příletu přímo na letišti v Teheránu, nicméně z důvodu častějšího odmítnutí udělení víza se doporučuje mít vízum vyřízené již dopředu.

Jak se dostat do Berlína

Do Berlína se nejlevněji dostanete vlakem díky včasné jízdence Český drah, nebo autobusem se společností Flix bus. Cena za jednosměrnou jízdenku začíná na 380 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)