Tchaj-wan z Vídně za 9 941 Kč
5.2.2019

Tchaj-wan z Vídně

9 941

O této nabídce

Letecká společnost Air China přichází po měsíci opět s atraktivními letenkami na na ostrov Tchaj-wan. Tentokráte spadla cenovka letenek z Vídně do Tchaj-peje dokonce pod hranici 10 tisíc Kč a zpátečku pořídíte za super cenu 9 941 Kč. Termíny jsou dostupné po celou první polovinu kalendářního roku 2019 (s výjimkou začátku dubna) a během cesty vás čeká vždy jeden přestup v Pekingu (ten ve zpátečním směru je trochu delší – 10hodinový).

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko, Yushan či Yangmingshan.

Tak se vydejte na Tchaj-wan třeba na přelomu dubna a května a využijte hned dvou státních svátků. Pěkná termínová kombinace vychází na 30. 4. – 8. 5. za 9 941 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přímo v metropoli Tchaj-peji bychom si k noclehu vybrali tento oblíbený tříhvězdový hotel za 589 Kč/os./noc anebo tuto pohodovou tříhvězdu za 469 Kč/os./noc. Velké množství dalších nabídek pak naleznete na Bookinguči Hotels.com.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

Náhled letenky z Vídně do Tchaj-peje za 9 941 Kč

Tchaj-wan z Vídně za 9 941 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)