Tchaj-wan z Vídně za 10 503 Kč
3.6.2019

Tchaj-wan z Vídně

10 503

O této nabídce

Nejlevnější letenky z blízkého okolí České republiky na Tchaj-wan se v poslední době staly výhradním artiklem letecké společnosti Air China. Nejinak je tomu i dnes, kdy upozorňujeme na letenky z Vídně do Tchaj-peje s velmi příznivou cenovkou – 10 503 Kč. Dostupné termíny naleznete během podzimu (říjen – prosinec), kdy na ostrově panují ideální podmínky pro pěší turistiku. Takže by jistě měli zbystřit milovníci hikingu a objevování přírodních krás, které na cestovatele čekají nejen v tamějších kopcích. Itinerář cesty pak obsahuje vždy jeden přestup v Pekingu (ten na zpáteční cestě je trochu delší – 10hodinový).

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko, Yushan či Yangmingshan.

Ubytování

Po příletu do Tchaj-peje doporučujeme využít zázemí tohoto oblíbeného tříhvězdového M Hotelu za 541 Kč/os./noc. Další pohodovou možností, kde složit hlavu bude tento Green World Hotel za 607 Kč/os./noc. Baťůžkářům by měl stačit tento skromný Backpackers Hostel za 297 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

 

Náhled letenky z Vídně na Tchaj-wan za 10 503 Kč

Tchaj-wan z Vídně za 10 503 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)