Tchaj-wan z Mnichova za 8 673 Kč
11.7.2019

Tchaj-wan z Mnichova

8 673

O této nabídce

Kdo pravidelně sleduje vývoj cen letenek ze střední Evropy na Tchaj-wan, ten ví, že v poslední době daleko nejlépe pořídí u letecké společnosti Air China. Již téměř standardní nabídku letenek v rozmezí mezi 10 a 11 tisíc Kč však dnes Air China prolomila příjemným stylem a ceny zpátečních letenek z Mnichova do Tchaj-peje spadly na 8 673 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné termíny od listopadu letošního roku až do jarních měsíců toho nadcházejícího (čili během tamější hlavní sezony), takže si zaručeně vybere každý, koho lákají nejen přírodní krásy Tchaj-wanu.

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko, Yushan či Yangmingshan.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Stejně jako jinde v Asii se při hledání střechy nad hlavou můžete spolehnout na Booking, jeho asijskou sestru Agodu či Hotels.com. 

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

 

Náhled letenky z Mnichova na Tchaj-wan za 8 673 Kč

Tchaj-wan z Mnichova za 8 673 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)