Tchaj-wan z Mnichova za 10 646 Kč
3.1.2019

Tchaj-wan z Mnichova

10 646

O této nabídce

Pokud jsme se v poslední době dočetli o akčních letenkách společnosti Air China z Mnichova do jihovýchodní Asie, tak se téměř vždy jednalo o ty s cílem na severu Vietnamu v Hanoji. Kromě této destinace však můžete využít pěkných zimních tarifů i k výletu na ostrov Tchaj-wan. Zpáteční letenky z Bavorska do hlavního města, Tchaj-peje, pořídíte na lednové termíny za 10 646 Kč. Cestou vás čeká vždy jeden vcelku solidní přestup v Šanghaji či Pekingu.

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko či Yushan.

Tak se zaleťte za krásami ostrova Tchaj-wan třeba v termínu od 21. do 29. ledna za 10 646 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přímo v metropoli Tchaj-peji bychom si k noclehu vybrali tento oblíbený tříhvězdový hotel za 498 Kč/os./noc anebo tento slušně hodnocený hotel stejné kategorie za 442 Kč/os./noc. Velké množství dalších nabídek pak naleznete na Bookingu či Hotels.com

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

Cesta do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. Naším tipem je však využití vlakové dopravy, kdy včasně zakoupená  jízdenka přes web ČD vyjde na vybraných spojích na 369 Kč, a když vystoupíte na zastávce Freising, tak to na letiště máte opravdu již jen kousek.

Náhled letenky z Mnichova do Tchaj-peje za 10 646 Kč

Tchaj-wan z Mnichova za 10 646 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)