Tchaj-wan z Mnichova za 10 630 Kč
18.4.2019

Tchaj-wan z Mnichova

10 630

O této nabídce

Když už se v poslední době objeví letenky na Tchaj-wan za lákavou cenu, téměř výhradně za nimi stojí letecká společnost Air China. Ani dnešek není výjimkou a my vás upozorňujeme na zpáteční letenky z Mnichova do metropole Tchaj-pej za prima cenu 10 630 Kč. Vybírat můžete z termínů během podzimu letošního roku, tedy období, které je pro poznávání ostrova naprosto ideální. Pokud tedy ve vašich letošních plánech figuruje návštěva tohoto krásného ostrova, tak neváhejte a začněte ji plánovat. Třeba rovnou v termínu od 18. do 27. října  >> REZERVUJ ZDE

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko, Yushan či Yangmingshan.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: říjen 2019 – leden 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Přímo v tchaj-wanské metropoli bychom si vybrali tento tříhvězdový hotel se snídaní v ceně za 548 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý Cabin Inn za 424 Kč/os./noc. Mnoho dalších nabídek z celého ostrova na vás tradičně čeká na Bookingu, Hotels.com či Agodě.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

 

Náhled letenky z Mnichova do Tchaj-Peje za 10 630 Kč

Tchaj-wan z Mnichova za 10 630 Kč

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)