Tbilisi (Gruzie) – Aerosvit – 4630 Kč
12.2.2013

Tbilisi (Gruzie) – Aerosvit – 4630 Kč

O této nabídce

Aerosvit nyní nabízí zpáteční letenky do gruzínského Tbilisi kdykoliv od začátku dubna do července za 4630 Kč. Nedávno jsem měl možnost navštívit přednášku o Gruzii a je to úžasná země, skoro bych řekl i moje dream destinace u letenek do 5000 Kč. Pokud uvažujete o cestě sem stejně jako já, tato nabídka by vám neměla utéct.

Kalendář všech termínů naleznete zde.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tbilisi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)