Tanzánie z Vídně za 10 997 Kč
8.2.2019

Tanzánie z Vídně

10 997

O této nabídce

Je libo safari, výstup na pětitisícovku, a nebo naopak odpočinek na pláži? To už je na vás, co z toho si vyberete, v každém případě je pro vás hodně lákavá tato nabídka. Letenky z Vídně do tanzanského Dar Es Salaamu stojí 10 997 Kč. Letět za tuto cenu se dá po celý rok 2019. V ceně je odbavené zavazadlo, tak ať už plánujete s sebou brát trekové hole, haldy opalovacího krému a nebo spousty elektronického zařízení na focení na safari, tak se nemusíte bát, že to nebudete mít kam dát.

Letenky jsou do Dar Es Salaamu, ale my bychom doporučili se zde moc nezdržovat a pokračovat dál, nejlépe na safari a nebo na Zanzibar. A nebo ideálně – navštívit obě místa. Přeletět můžete do Kilimanjara / Arushy a na pár dní zavítat do národních parků Serengeti a Tarangire, navštívit kráter Ngorongoro a seznámit se s místní divokou zvěří (jen obrazně řečeno). Další možností je zaletět si na Zanzibar a a užít si klid a pohodu na místních plážích. Ti odvážnější z vás se zas mohou rozhodnout pro výšlap na Kilimanjaro.

Ti, co by chtěli navštívit obě místa, tak doporučujeme k této letence dokoupit kombinaci přeletů: Dar es Salaam -> Kilimanjaro -> Zanzibar -> Dar es Salaam (cena této kombinace se pohybuje kolem 7 tisíc vč. báglu).

Super termín vychází například od 16. 2. – 26. 2. 2019. Tento termín rezervujte zde >> 

  • Rezervujte: přímo v našich kalendářích
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + příruční zavazadlo v ceně
  • Dostupnost: únor – prosinec 2019
  • Termíny:

Ubytování

Pokud se rozhodnete zdržet v Dar Es Salaamu, tak můžeme doporučit ubytování v Tanzanite Executive Suites, kde vás studio pro dva včetně snídaně vyjde na 820 Kč/os. Pokud zamíříte na safari, doporučujeme přenocovat v Arushe v hotelu Boulevard Inn Mt. Meru, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 725 Kč/os. Do třetice – pokud se rozhodnete pro Zanzibar, určitě doporučujeme luxusní hotel s all in Sultan Sands Resort. Patří sice mezi ty dražší, ale rozhodně stojí za to.

Víza

Pro české občany bohužel platí při cestách do Tanzanie vízová povinnost. Potřebné štemply do pasu si vyřídíte na nejbližším zastupitelském úřadě v Berlíně anebo by neměl být problém ho získat při příletu na letiště Kilimandžáro. Poplatek za něj činí 50 USD.

Safari

Pokud se rozhodnete vyrazit na několikadenní safari, určitě doporučujeme využít služeb agentury Sunset Africa Ltd. Máme s nimi jen a jen dobré zkušenosti.

Tanzánie z Vídně za 10 997 Kč

text

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)