Tanzánie z Bratislavy za 10860 Kč
7.1.2017

Tanzánie z Bratislavy

O této nabídce

Vypravte se do Tanzánie na pravé africké safari, vystoupejte na nejvyšší horu Afriky – Kilimandžáro, objevujte turisty prakticky neobjevené vnitrozemí kolem jezera Tanganika a za závěr si odpočiňte na jedněch z nejkrásnějších pláží na světě na ostrově Zanzibar.

Právě takovou cestu nyní můžete podniknout díky nabídce FlyDubai za skvělých 10860 Kč prakticky během celé zimy a jara s odletem ze slovenské Bratislavy. 

My jsme část z této cesty podnikli před několika mesíci, takže spoustu zajímavých tipů naleznete v našem trip reportu. Už nyní vám však můžeme říct, že jsme se zde cítili naprosto bezpečně a podobnou cestu jako my zvládne snadno i relativní cestovatelský začátečník. 

  • Rezervujte: přímo na stránkách FlyDubai
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Dostupnost: leden – květen 2017

Ubytování

Ubytování v Tanzánii jsme si rezervovali na bookingu a vždy jsme byli spokojeni. Pokud pojedete na safari, počítejte s tím, že ubytování je v ceně safari, takže na tuto dobu není třeba hotel rezervovat.

V Dar es Salaamu jsme se ubytovali v tomto hotýlku, který nabízí naprosto luxusní poměr cena / výkon a je co by kamenem dohodil od hlavnío autobusového terminálu. Doporučujeme ho jako super výchozí bod pro cesty kamkoliv kromě Zanzibaru.

Pokud vyrazíte na Zanzibar, můžeme vám jen doporučit toto ubytování na pláži. Zdejší pláž Jambiani se nám líbila o mnoho více než turisty a dotěrnými prodavači přeplnění Kendwa beach na severu ostrova.

Náhled letenky Bratislava – Dar Es Salaam za 10860 Kč

 

 

Tanzánie z Bratislavy za 10860 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)