Tanzánie – Kilimandžáro – 13590
8.8.2014

Kilimandžáro

O této nabídce

Velmi pokročilé cestovatele by mohl zaujmout zajímavý tarif Ethiopianu. Na spoustu dostupných termínů se můžete vydat z Prahy (PRG) do Kilimandžára (KIA) s návratem do Vídně (VIE) za 13590 Kč. Příkladem může být odlet 14. října s návratem 28. října.

Dostupné termíny: v tomto kalendáři (v případě, že se rozhodnete platit kartou, doporučujeme zakoupit letenku v tomto vyhledávači)

Rezervace: do 30. září nebo do vyprodání

Ubytování

Ubytování v Tanzanii je velmi levné. Za 229 Kč/os/noc můžete bydlet např. v tomto jednoduchém hotelu.

Vízová povinnost

Do Tanzanie platí vízová povinnost pro občany ČR, vízum lze získat po příletu na letišti za 50 EUR.

Očkování

Povinné očkování do této země sice není, nicméně doporučujeme se nechat očkovat proti žloutence A+B a břišnímu tyfu a na zvážení jsou také antimalarika.
[google-map-v3 shortcodeid=“9c7fb937″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kilimanjaro, Tanzania{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)