Tanzánie – Dar es Salaam – Turkish Airlines – 10 369 Kč
16.9.2013

Tanzánie – Dar es Salaam – Turkish Airlines – 10 369 Kč

O této nabídce

Turkish Airlines nabízejí do tohoto kouta Afriky zpáteční letenky za 10 369 Kč. Příkladem může být odlet z Milána 7. ledna do Dar es Salaam s návratem 21. ledna do Říma. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači, dostupnost letenek je od listopadu do února kromě Vánoc a Nového roku.

Vízum

Občané ČR mohou požádat o vízum o příletu na letišti za 50 USD.

Jak do Milána

Z Prahy na hlavní milánské letiště Malpensa létá ČSA a Easyjet, alternativně můžete letět s Wizzairem na vedlejší letiště Bergamo a poté přejet autobusem.

Jak z Říma

Z Říma do Prahy létá nízkonákladový Wizzair a Smartwings, z klasických aerolinií ČSA a Alitalie. Pokud Vám vyhovuje návrat spíše do Bratislavvy, přejeďte na vedlejší letiště Ciampino, odkud létá Ryanair.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dar es Salaam{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)