Tanzánie – Dar es Salaam – Turkish – 13 545 Kč
7.6.2013

Tanzánie – Dar es Salaam – Turkish – 13 545 Kč

O této nabídce

Aerolinka Turkish Airlines, kterou tu často chválíme za jejich kvalitní služby, nabízí zpáteční letenky včetně letních prázdnin z Milána do Tanzánie. Příkladem může být odlet 3. července s návratem 17. července. Letenky naleznete v tomto vyhledávači letenek. Letenky jsou dostupné až do května 2014.

Další dostupné termíny:

  • 7. – 17. července
  • 12. – 22. července
  • 10. – 25. července

Jak do Milána?

Z Prahy přímo na hlavní letiště s Easyjetem či ČSA, eventuálně na vedlejší milánské letiště s Wizzairem z Prahy či Ryanairem z Brna (a potom přejezd na hlavní letiště autobusem).

Víza

Podle MZV lze získat vízum při příjezdu na letišti za 50 USD, doporučujeme však tuto informaci před odjezdem prověřit.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dar es Salaam{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)