Tangier – Maroko – Ryanair – 950 Kč
29.5.2013

Tangier – Maroko – Ryanair – 950 Kč

O této nabídce

Nízkonákladový irský dopravce Ryanair nabízí velmi levné lety do Maroka. Jedná se o zpáteční letenky z Frankfurtu Hahnu za 36 EUR (950 Kč), za tuto cenu je dostupných několik červnových termínů. Tangier leží na severu Maroka u Gibraltarského průlivu, tudíž k moři to máte kousek.

Červen:

Odlety: 15, 18, 22, 25

Návraty: 15, 18, 22, 25, 29

Ubytování:

Ubytování např. pořídíte v hotelu*** za 386 Kč/os/noc, přičemž hotel má hodnocení 7.3/10.

Zajímavost:

Podle řecké legendy město založil syn Herkula a jeho jeskyně se nachází pár kilometrů od Tangieru, tudíž doporučujeme navštívit autopůjčovnu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tangier{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)