Tangier (Maroko) – Ryanair – 1166 Kč
4.5.2013

Tangier (Maroko) – Ryanair – 1166 Kč

O této nabídce

Díky akci Ryanairu, který nyní vyprodává květnové letenky do Maroka, je nyní možné podívat se do tohoto severoafrického státu a nezvykle nízkou cenu. Zpáteční letenku z Frankfurt-Hahn do Tangieru tak nyní můžete zakoupit už za cenu 1166 Kč.

Dostupné termíny:
14.5. – 18.5./21.5.
21.5. – 18.5./25.5./28.5.

Jen za cenu asi o 100 Kč vyšší je potom možné letět také v mnoha červnových termínech.

Jak se dostat na letiště Frankfurt-Hahn:
Nejpohodlnější a při větším počtu osob také nejlevnější způsob dopravy je rozhodně autem. Z centra Frankfurtu je možné využít Bohr busu, kde jedna cesta z hlavního nádraží na letiště vyjde na 14 EUR (cesta trvá 1:45 hod.).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tangier{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)