Taiwan z Mnichova za 9 997 Kč
7.12.2017

Taiwan z Mnichova

9997

O této nabídce

Letenky na Taiwan spadly pod zajímavou hranici 10 tisíc Kč. S odletem z německého Mnichova je nyní seženete za 9 997 Kč a cestou Vás čeká jen jeden krátký přestup v Amsterdamu, což napovídá, že dopravcem budou nizozemské aerolinky KLM (alternativně se jedná o tarify společnosti Air China s delšími stopovery v Šanghaji – zde máte možnost vypadnout do města bez nutnosti obstarávání si víz). Termínů je k dispozici dostatek během první poloviny nadcházejícího kalendářního roku, takže si vybere určitě každý, kdo touží po dobrodružném výletě na východ Asie. Na výlet do Čínské republiky, jak zní oficiální název tohoto státního celku, se můžete vydat třeba od 12. března s návratem 26. března >> REZERVUJ ZDE

A proč zrovna na Taiwan? Hlavním důvodem bude rozmanitost celého ostrova, kde kromě pulsujících metropolí objevíte i téměř nedotčenou přírodu v několika národních parcích. Vnitrozemí ostrova má vcelku hornatý charakter a k nebi se zde tyčí pár třítisícových vrcholků, zatímco na pobřeží Vás čeká parádní koupačka a záleží jen na Vašem rozhodnutí, zda si vyberete vody Jihočínské či Východočínského anebo Filipínské moře. Nejpříjemnějších teplot však dosahují moře omývající ostrov z jeho jižní části, kde panuje téměř tropické podnebí. Celý ostrov je velký asi jako polovina České republiky, tudíž ho za dva týdny stihnete prozkoumat téměř celý a zklamáni určitě nebudete!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla  s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku do 12 kg hmotnosti
  • Dostupnost: leden – červen 2018
  • Termíny:

Ubytování

V hlavním městě ostrova – Taipei bychom se ubytovali v tomto pohodovovém hostelu přímo v centru metropole za 576 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možností je tento skvěle hodnocený čtyřhvězdový hotel za 707 Kč/os./noc, který však leží o něco dále od centra. Dále volte ubytko již dle svého dovolenkového itineráře, ale pamatuje, že i na Taiwanu se jednoduše spolehnete na osvědčené servery jako Booking či Trivago.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro krátkodobé turistické pobyty na Taiwanu nepřekračující délku 90 dní žádná víza.

Cesta do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova na Taiwan za 9 997 Kč

Taiwan z Mnichova za 9 997 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)