Taiwan z Mnichova za 10 222 Kč
6.9.2017

Taiwan z Mnichova

10222

O této nabídce

Využijte aktuální nabídku Air China a vydejte se ještě během letošního roku na ostrov Taiwan, který je téměř všemi cestovateli, jimiž byl navštíven hodně velmi vysoko v jejich žebříčku top poznaných destinací. Jedná se totiž o velmi rozmanitý kout naší planety, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje moderní metropole Taipei ve srovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí.

Zkrátka a jednoduše si vyberte některý z termínů na konci letošního kalendářního roku, a hurá na Taiwan. Letenky z Mnichova jsou nyní k mání za velmi hezkých 10 222 Kč. Třeba v termínu od 6. do 16. listopadu >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: listopad a prosinec 2017
  • Termíny: dostupné v tomto našem kalendáři

Ubytování

Ubytování nejen v srdci Taipeie ale i kdekoliv jinde na ostrově seženete vcelku jednoduše na stránkách osvědčeného Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago. Zajímavou alternativou může být i server AirBnB. Sami bychom si v hlavním městě vybrali tento pěkný tříhvězdový hotel za 578 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.
​​​​​​​

Cesta do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenek z Mnichova na Taiwan za 10 222 Kč

Taiwan z Mnichova za 10 222 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)