Taipei – China Southern – 8 418 Kč
1.3.2013

Taipei – China Southern – 8 418 Kč

O této nabídce

China Southern nabízí chybný tarif na Tchajwan. Zpáteční letenku na jaro pořídíte z Prahy s návratem do Londýna za 8 418 Kč. Jako příklad udáváme odlet 22. dubna s návratem 10. května. Letenku naleznete v tomto vyhledávači. Doporučujeme rezervovat rychle, než dopravce chybný tarif opraví. Dostupnost letenek je do 22. června, s maximální délkou pobytu 1 měsíc.

Další dostupné termíny:

22. dubna – 5. května

16. dubna – 27. dubna

17. dubna – 24. dubna

14. května – 24. května

1. června – 13. června

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Taipei{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)