Sydney z Prahy za 13 990 Kč
28.4.2017

Sydney z Prahy

O této nabídce

Jak jsme již informovali dnes dopoledne, tak čínská aerolinka China Southern pustila do éteru velmi zajímavé letenky do prakticky céle JV Asie. To však není všechno. neboť v rámci této skvělé nabídky si můžete zaletět i k protinožcům do Austrálie. Letenky z Prahy do Sydney jsou k mání za skvělých 13 090 Kč! V nabídce je hned několik termínů v červnu, pro návraty i o letních prázdninách a stále vcelku dost možností na září či říjen – tedy konec tamnější ceny. Tady není nad čím váhat, dá se očekávat, že nabídka v této cenové relaci opravdu dlouho nevydrží.

  • Rezervujte: přímo v tomto kalendáři
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo s váhovým limitem 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: červen – říjen 2017
  • Příklady termínů:

Ubytování

Nejširší nabídku ubytování naleznete na profláklém Bookingu. Stejně jako v JV Asii se však vyplatí projet i stránky Agody, kde ubytko občas seženete i levněji. Jinak ve velkých městech rozhodně není od věci hodit oko i na populární AirBnB a zkusit se nechat hostit v domáckém prostředí.

Víza

Pro návštěvu Austrálie nepotřebujete jakožto občané České republiky víza, nicméně před cestou je nutné vyplnit registrační formulář nahrazující víza na těchto webových stránkách. Je to bezplatné a je si trochu zaklikáte. 🙂

Autopůčovna

Pokud nebduete celou dovolenou trávit pouze v Sydney, tak bude Vaším důležitým parťákem na cesty i auťák. Bez něj se v Austrálii prakticky neobejdete a nejjednodušší bude si ho zapůjčit přímo na letišti po příletu. Srovnat nabídky si můžete z pohodlí domova v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Sydney za 13 090 Kč

 

Sydney z Prahy za 13 990 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)