Sydney – China Eastern – 17 309 Kč
5.3.2013

Sydney – China Eastern – 17 309 Kč

O této nabídce

Za cenu 17 309 Kč nabízí China Eastern na pár dostupných datumů zpáteční letenku z Říma s návratem do Londýna. Jako příklad si můžete do země klokanů zaletět 13. května s návratem 27. května. Další dostupné letenky naleznete v tomto kalendáři letenek.

Jak do Říma?

Z Prahy nízkonákladově s Wizzairem či Smartwings, z Bratislavy na vedlejší letiště římské letiště Ciampino s Ryanairem.

Jak z Londýna?

Do Prahy opět s Wizzairem či Easyjetem z vedlejších londýnských letišť či do Brna a Bratislavy s Ryanairem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sydney{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)