Sydney – China Eastern – 16 706 Kč
28.8.2013

Sydney – China Eastern – 16 706 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se k protinožcům, zpáteční multicity letenky od China Eastern Vás vyjdou s odletem z Říma do Sydney s návratem do Londýna na 16 706 Kč. Letenky naleznete v tomto vyhledávači letenek. (dostupnost letenek by měla být

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v září: 11,19
  • Odlet v říjnu: 16,23
  • Návrat v říjnu: 16,28,30
  • Návrat v listopadu: 8,13,15,18

Alternativně můžete zvolit odlet z Paříže do Melbourne s návratem do Mnichova za 18540 Kč , příkladem může být odlet 5. února s návratem 20. února. Tyto kombinace jsou dostupné od listopadu do března, v případě konkrétního termínu nám napište dotaz do komentářů.

Jak se dostat do Říma?

Do Říma z Prahy létá Wizzair a Smartwings, alternativně můžete použít Ryanair z Bratislavy na vedlejší letiště Ciampino.

Jak se dostat z Londýna?

Přejedete-li z hlavního letiště Heathrow na nízkonákladové letiště, máte na výběr řadu možností – Wizzair z Lutonu do Prahy a Brna, Ryanair ze Stanstedu do Brna a Ostravy a Easyjet z Gatwicku a Stanstedu do Prahy.

Napříč Austrálií

Nejjednodušší a zároveň nejpohodlnější způsob cestování je půjčení auta z autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sydney{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)