Sydney – British Airways – 18 777 Kč
20.1.2013

Sydney – British Airways – 18 777 Kč

O této nabídce

Chybný tarif britských aerolinií vám umožňuje si zaletět do Austrálie za 18 777 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 16. dubna z Barcelony s návratem 30. dubna do Prahy. Letenku naleznete v tomto vyhledávači. Letenky jsou v omezeném množství dostupné od 1. dubna do 25. června, délky pobytu není omezena.

Do Barcelony se dostanete z Prahy s Vuelingem či z Krakowa, Katowic či Wroclavi na vedlejší barcelonské letiště Girona s Ryanairem.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sydney{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)