Švýcarsko – Ženeva z Prahy za 1 393 Kč
9.7.2019

Švýcarsko - Ženeva z Prahy

1 393

O této nabídce

Britský nízkonákladový dopravce easyJet přidává do svého portfolia další leteckou linku z Prahy. Ta bude směřovat na samý jihozápad Švýcarska, do Ženevy, která se po Basileji stane již druhou švýcarskou destinací obsluhovanou z Prahy tímto „oranžovým dopravcem“, jenž se v našich očích řadí mezi ty nejkvalitnější, z lowcostové kategorie, působící na starém kontinentu. Nová linka bude spuštěna 1. listopadu a spojení bude provozováno 3x týdně (pondělí, středa, pátek), což přímo svádí k výletům na prodloužený víkend. Zpáteční letenky z Prahy do Ženevy aktuálně pořídíte za 1 393 Kč, a to na množství termínů od listopadu do března (vč. Autosalonu 2020 konaného v první polovině března).

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začněte v Ženevě, je úplně jiná, než byste čekali. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležící na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopadu 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 11. 11. za 1 393 Kč
  • 15. – 18. 11. za 1 393 Kč
  • 13. – 16. 12. za 1 393 Kč
  • 24. – 27. 1. za 1 393 Kč
  • 6. – 9. 3. za 1 393 Kč (Autosalon Ženeva)
 • Tip: uvedené ceny platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

Z pohledu nákladů na ubytování se Ženeva řadí rozhodně mezi ta dražší evropská města. My bychom si vybrali tento jednoduchý Ibis za 951 Kč/os./noc, kde obdržíte kartu na městskou dopravu během pobytu zdarma, anebo tento čtyřhvězdový Hotel Churchill za 1 050 Kč/os./noc ležící kousek od břehů Ženevského jezera. Další ubytovací možnosti naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 393 Kč/os. (při nákupu minimálně 2 ks letenek)

Švýcarsko - Ženeva z Prahy za 1 393 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)