Švýcarsko – Ženeva – Swiss – 1 655 Kč
15.1.2014

Ženeva - Swiss (včetně letních prázdnin)

O této nabídce

Vydat se na ženevský autosalon, který se letos koná 6. března – 16. března, umožňují levně Swiss. Zpáteční letenku z Prahy do Ženevy pořídíte za 1655 Kč. Příkladem může být odlet z Prahy (PRG) 13. března s návratem ze Ženevy (GVA) 17. března. V ceně letenky je malé kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x23 cm a maximální hmotnosti 8 kg.

  • Rezervace na: www.swiss.com, do vyprodání
  • Dostupnost: do 20. prosince bez omezení, včetně letních prázdnin

TIP: Termíny jsou dostupné i během letních měsíců, například 7. srpna – 11. srpna.

Ubytování v Ženevě

Během autosalonu je ubytování ovšem poměrně drahé, nejlevnější hotel začíná na 1462 Kč/os/noc včetně snídaně, proto v úvahu připadají hostely, kde lůžko začíná na 868 Kč/noc, například v tomto hostelu. Pokud tam pocestujete v jinou dobu, ubytování v jinak drahém Švýcarsku pořídíte okolo 1000 Kč/os/noc, v hotelu Ibis kousek od centra a od letiště.

[google-map-v3 shortcodeid=“988447d1″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Geneva, Switzerland{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)