Superlast minute: Bulharsko, Řecko, Sicílie
24.8.2016

Superlast minute: Bulharsko, Řecko, Sicílie od 2990 Kč

O této nabídce

Konec posledního ryze letního měsíce se blíží rychleji než kvapně, tak se podívejte na další nabídku last minute letenek do oblíbených přímořských destinací. Jedná se o ideální šanci, jak se vcelku levně podívat k moři a užít si pohodovou dovču. Možností, kam se se závěrem týdne podívat, máte hned několik. Jednak je to bulharské letovisko Burgas, řecké město Patras na Peloponéském poloostrově či populární ostrov Rhodos, popřípadě prosluněnou Sicílii. Odlety jsou většinou z Prahy, ale najdete i Brno, Ostravu a dokonce i Pardubice. 🙂

 • Rezervace a termíny:
  • 1) bulharský Burgas z Ostravy 25. 8. – 1. 9. -> REZERVUJ ZDE za 3990 Kč
  • 2) bulharský Burgas z Pardubic 25. 8. – 1. 9. -> REZERVUJ ZDE za 3990 Kč
  • 3) bulharský Burgas z Prahy 25. 8. – 4. 9. -> REZERVUJ ZDE za 3990 Kč
  • 4) řecký Peloponés (Patras) z Prahy 26. 8. – 6. 9. -> REZERVUJ ZDE za 2990 Kč
  • 5) Rhodos z Prahy 26. 8. – 7. 9. -> REZERVUJ ZDE za 3990 Kč
  • 6) Rhodos z Brna 26. 8. – 7. 9. -> REZERVUJ ZDE za 3990 Kč
  • 7) Sicílie z Prahy 27. 8. – 3. 9. -> REZERVUJ ZDE za 2990 Kč
 • Zavazadla: v ceně je 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks příručního zavazadla o maximální hmotnosti  5 kg
PŘESUŇ


Ubytování

Pro maximální pohodlí a spokojenost během dovolené se porozhlédněte po ubytování ještě před cestou na stránkách Bookingu. Je nám jasné, že do Vašeho odletu opravdu mnoho času nezbývá, proto Vám zkusíme napovědět pár tipy.

Ubytování v Bulharsku

Burgas je čtvrté největší bulharské město a nedaleko od něho se nachází tzv. Slunečné pobřeží. Blízko jeho pláží můžete vyzkoušet tuto solidní tříhvězdu se snídaní  v jižněji položeném Primorsku nebo tento apartmán s výhledem na moře v nedalekém letovisku Nesebar.

Ubytování v Řecku

Na Peloponéském poloostrově omrkněte luxusní čtyhvězdu, případně tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel s výhledem na moře.

Pokud Vašeho letadlo usedne na na ostrově Rhodos, tak neváhejte nahlédnout do těchto apartmánů ležící kousek od moře. Další variantou se může stát tento pěkný hotel se snídaní v ceně anebo takovýdle skromný hotýlek za super cenu!

Ubytování na Sicílii

A nezapomeneme ani na Sicílii. Přímo v srdci Palerma můžete bydlet v tomto skvělém hotelu s fantastickými referencemi. Pokud však po Sicílii nechcete moc cestovat, využijte ubytka v Katánii, kam přímo přiletíte. Zde trefte třeba na tendle pohodový hotel anebo si vytvořit základnu v tomto nádherném apartmánu.

Autopůjčovna

Během dovolené na ostrovech Rhodos či Sicílii, ono vlastně i na Peloponéském poloostrově určitě oceníte možnost zapůjčit si auťák a procestovat mnohem více než jen několik nejbližších pláží v okolí vaší haciendy. Nejlepší aktuální nabídky naleznete v naší autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)