Super last minute letenka – Florida z Londýna – 5 773 Kč
15.4.2014

Super last minute letenka - Florida z Londýna

O této nabídce

Pro cestovatele, kterým nevadí se sebrat a pozítří odjet k moři, je určen Super last minute tarif Thomson. Zpáteční letenku z Londýna Gatwicku, Manchesteru či Birminghamu do Sanfordu na Floridě pořídíte za 5 773 Kč. Jako příklad uvádíme odlet z Londýna (LGW) 18. dubna s návratem ze Sanfordu (SFB) 2. května – rezervuj příklad >> .

Letenku rezervujte na stránce dopravce.

Jak do Británie

Do Londýna doporučujeme letět Wizzairem z Brna na letiště Londýn Luton 17. dubna a zpět 3. května z Londýna Stanstedu do Brna s Ryanairem. Cena zpáteční letenky včetně přískoků z ČR vás vyjde na cca 8 – 9 000 Kč.

Dostupné termíny

  • Odlet z Londýna Gatwicku – 18. dubna – 2. května
  • Odlet z Birminghamu – 17. dubna – 4. května
  • Odlet z Manchesteru – 17. dubna – 1. května, nebo 17. dubna – 3. května

Ubytování na Floridě

Pojedete-li dolů do Miami, můžete bydlet přímo na Miami Beach, Alternativně můžete zvolit pěknou lokalitu Fort Lauderdale, která je levnější. Osobní a velmi dobrou zkušenost máme s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži s možností parkování zdarma.

Průzkum okolí – Key West, Everglades a další

Nejlepším a nejpohodlnějším způsobem cestování v rámci USA je pomocí půjčeného automobilu, mrkněte do našeho srovnávače.

Ještě jste si nepůjčili nikdy auto? Doporučujeme si přečíst náš návod, pokud by něco nebylo jasné, napište nám do komentářů.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)