Střední Amerika z Prahy od 12 988 Kč
15.3.2017

Střední Amerika z Prahy

O této nabídce

Letecká aliance Skyteam nabízí další zajímavé tarify na lety do oblasti Střední Ameriky a to nejen na konec letních prázdnin. Využijte tak kombinace letenek Air France, Delta Airlines a KLM a vydejte se jejich palubách objevovat deštné pralesy a památky dávných indiánských kultur. Až Vás pravá divočina tamější džungle omrzí, tak jistě nepohrdnete krásnými plážemi na pobřeží Karibského moře resp. Tichého oceánu. Lety jsou vypravovány z Prahy a ve většině případů Vás čeká alespoň jeden delší stopover na území Spojených států amerických, který však jednoduše využijete k prohlídce jedné z největších metropolitních oblastí USA – Atlanty. Ceny letenky závisí na roční době a konkrétní destinaci, ovšem ceny začínají již těsně pod hranicí 13 tisíc.

 • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
 • Dostupnost: srpen 2017 – červen 2018
 • Termínya destinace:
  • Belize
   • Praha – Belize City za 12 988 Kč (22. 8. – 3. 9.) >> REZERVUJ ZDE
  • El Salvador
   • Praha –  San Salvador za 13 604 Kč (23. 8. – 3. 9) >> REZERVUJ ZDE
  • Guatemala
   • Praha – Guatemala City za 13 059 Kč (9. – 19. 9.) >> REZERVUJ ZDE
  • Honduras
   • Praha – Tegucigalpa za 13 395 Kč (21. – 31. 8.) >> REZERVUJ ZDE
  • Kostarika
   • ​​​​​​​Praha – San José za 13 999 Kč (3. – 17. 9.) >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytko si bookněte vždy alespoň na první noc v místě příletu, abyste se v lokalitě lehce zorientovali a orazili si po dlouhé cestě. V těch největších městech najdete slušnou nabídku na klasickém a otřepaném Bookingu nebo se koukněte na porovnání na webu Trivago. Během následujících dní již volte dle svého vlastního uvážení a plánu své cesty. Alternativou k výše uvedeným serverům může být i AirBnB.

Víza

V závislosti na Vašem routingu je možné, že budete mít delší stopover i na území Spojených států amerických, konkrétně buď v Atlantě nebo New Yorku. Proto si doporučujeme zařídit elektronickou registaci ESTA za 14 USD, kdy vyplnění online formuláře zabere jen chvilku a Vy se pak budete moci mrknout na rychlý exkurz i do těchto metropolí.

Co se týče středoamerických zemí tak občané České republiky jsou zproštěni jakékoliv vízové povinnosti pro vstup na území těchto států. Maximální délka pobytu je vždy 90 dní (pouze v případě Belize je to dní 30, pak lze za poplatek prodloužit), Takže pro potřeby dovolené Vám postačí platný cestovní pas.

Počasí

Přestože letní měsíce odpovídají ve Střední Americe období dešťů, tak to rozhodně neznamená, že byste po celou dobu výletu mokli a pláštěnky prakticky nesundali. Rozhodně je zde frekvence srážkových úhrnů v této době vyšší než na jaře, nicméně stejně spíše záleží na Vaší přesné lokalitě a taktéž na nadmořské výšce místa, v němž se nacházíte. Srážky mají tendenci padat pravidelně a někde se jedná o popolední lijavce, zatímco jinde se oblaka vyprší přes noc a během dne Vás čekají převážně sluncem zalité zážitky.

 

Náhled letenky za 12 988 Kč z Prahy do Belize City

Střední Amerika z Prahy od 12 988 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)