Střední Amerika z Prahy od 11 992 Kč
18.7.2017

Střední Amerika z Prahy

O této nabídce

Americká společnost Delta Airlines opět uvolnila do prodeje letenky z Prahy do středomaerických zemí za velmi pěkný peníz. Vydat se za dobrodružstvím do deštných pralesů a objevovat staré indiánské památky můžete prakticky během celé druhé poloviny tohoto kalendářního roku a kraje roku nadcházejícího. Ceny závisí na termínu a destinaci, ale začínají již pod hranicí 12 tisíc. Z Prahy do Guatemaly se na konci léta dostanete již za 11 992 Kč >> REZERVUJ ZDE   O trochu dráže si lze nakombinovat i termín přes Vánoční svátky a Nový rok.

 

Téměř ve všech variantách Vás čeká delší stopover na území Spojených států amerických. Jedná se vždy o Atlantu nebo New York, čehož však doporučujeme využít k návštěvě těchto pulsujících metropolí. Přestože celkový routing bude tedy o trochu delší, tak Vám to bohatě vynahradí krásné pláže na pobřeží Karibského moře resp. Tichého oceánu, kde si po cestě dozajista odpočinete.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku 
 • Dostupnost: srpen 2017 – leden 2018 
 • Destinace a příklady termínů:
  • ​​​​​​​Guatemala
   • Praha – Guatemala City za 11 992 Kč (14. – 27. 9.) >> REZERVUJ ZDE
   • ​​​​​​​Praha – Guatemala City za 14 568 Kč (24. 12. – 7. 1.) >> REZERVUJ ZDE
  • Belize
  • Honduras
  • San Salvador
  • Nicaragua
  • Kostarika

Ubytování

 

Střechu nad hlavou si v cílové destinaci vždy rezervujte alespoň na první noc po příletu, abyste se mohli vklidu aklimatizovat a porozhlédnout se po okolí. Širokou nabídku ubytka napříč zeměmi Střední Ameriky naleznete na kalsickém Bookingu nebo využijte srovnavače služeb Trivago. Obecně lze říci, že v největších městech na Vás mnoho parády nečeká, proto další ubytko již volte podle svých dalších plánů.

Vzhledem ke kombinaci letů je velice pravděpodobné, že Vás na cestě potká stopover přes noc. Pokud se raději pohodlně vyspíte na příjemné matraci než přímo v letištním terminálu, tak kromě klasické nabídky zabruste i na server AirBnB. Jehož nabídka je ve velkých amerických městech dostatečně široká a leckdy vychází levněji než hotely.


Víza

Vzhledem k jednotlivým routingům, kdy Vás v jejich rámci čeká minimálně jeden delší stopover na území Spojených států amerických – buď v Atlantě nebo New Yorku, si určitě musíte zařídit elektronickou registraci ESTA. Formulář si vyplníte online během několika minut na těchto stránkách a zaplatíte za něj 14 USD. Poté budete moci tuto zastávku využít k návštěvě jednotlivých zajímavostí ve zmíněných metropolích, případně si i zarezervovat hotel.

Co se týče středoamerických zemí tak občané České republiky jsou zproštěni jakékoliv vízové povinnosti pro vstup na území těchto států. Maximální délka pobytu je vždy 90 dní (pouze v případě Belize je to dní 30, pak lze za poplatek prodloužit), Takže pro potřeby dovolené Vám postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Prahy do Guatemaly za 11 992 Kč

 

Střední Amerika z Prahy od 11 992 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Katka

Ahoj, našiel by sa termín do Nicaraguy aj v novembri/decembri? Nejaké som preklikala, ale všetko nad 500 eur… Ďakujem 🙂

luca

AHoj, chtela bych se zeptat. Zda je mozne pujcit auto v Kostarice a vycestovat autem i do panamy a nikaragui? Nebo je nutne si vzdy pujcit auto pro dany stat a mezi nimi se prepravit busem_? diky Luca

Antonin

Ahoj Lucko,

autopůjčovny většinou půjčují auta jen pro danou zemi a pro překročení mezistátní je potřeba spoustu byrokratických náležitostí. Velké autopůjčovny Ti to zcela jistě nedovolí, ale v nějaké malé lokální by to možná šlo – pokud by Ti teda sehnali všechny potřebné dokumenty… (vlastní zkušenost však nemáme)
Rozhodně si myslím, že bude lepší půjčit auto jen na danou zemi anebo cestovat autobusy.

Tonda

Michal

Dobrý den,
kterou ze zemí by jste doporučili pro převážně cestování, poznávání, přírody či historie…nějaká ta koupačka být může, ale ne válení na celý den 😉
Levné termíny jsou jen tyto? Díval jsem se pár dní vpřed a vzad a tak už jsou ceny i 20tis.
Díky

Antonin

Dobrý den Michale,

nejtopovější destinace Střední Ameriky bude Kostarika – oproti ostatním zemím v regionu je zde cestovní ruch nejvíce rozvinut, dalším plusem je bezpečnost, ovšem to za cenu vyšších cen ve srovnání s dalšími zeměmi. Sami se na podzim chystáme do Salvadoru (kde to však bude asi trochu punk) a v zimě do Guatemaly. Průnikem všech Tvých požadavků by mohla být právě zmíněná Guatemala anebo pak Nica.

Zajímavých termínů najdeme samozřejmě více. V jakém období byste rád letěl? Mrknu na to. 🙂

Zdraví Tonda

Michal

Díky Tondo,
mrkám co zika a ozvu se.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)