Střední Amerika z Berlína od 10 746 Kč
24.6.2019

Střední Amerika z Berlína

od 10 746

O této nabídce

Jestliže vám uletěly suprové letenky do Mexika, o nich jsme psali minulý týden, tak si přeci jen můžete trochu spravit chuť dnes díky další zajímavé akci aerolinek z letecké aliance Sky Team. Za levnými letenky opět stojí KLM a Air France, k nimž se nyní přidává regionální aerolinka Copa, aby společně cestovatelům naservírovaly letenky do několika středoamerických destinací za ceny začínající na 10 746 Kč. Při odletech z Berlína se tak nabízí výlet do Guatemaly, Hondurasu, Nikaraguy, Kostariky či San Salvadoru. V rámci routingu vás vždy čekají 2 přestupy v obou dvou směrech (s výjimkou kostarického San Jose, kam to zvládnete na přestup 1). Základní tarif pak obsahuje jen příruční zavazadlo, které však v případě těchto aerolinek není příliš striktně omezeno. Tak už si jen stačí vybrat kam! Za nás rozhodně Guatemala nebo San Salvador.

Staň se cestovatelským pionýrem a objev téměř nepoznané krásy maličké středoamerické země San Salvador – doslova „Spasitel“. Pobřeží omývané Tichým oceánem je surfařskou mekkou a zároveň rájem potápěčů, na chráněných plážích dokonce můžeš pozorovat kladení vajíček mořských želv. Díky své poloze na Ohnivém kruhu je San Salvador ale především zemí sopek a nádherných procházek zvlněnou krajinou, výstup na Santa Anu rozhodně nesmí chybět ve tvém itineráři. Zdejší pralesy jsou obývané velkými savci a pestrobarevnými motýly, a pokud tě kromě panenské přírody láká i bohatá historie, nech se ohromit úchvatným dědictvím starých Mayů.

PS: Jedinou odvrácenou stranou této akce může být počasí, neboť září a říjen patří mezi nejdeštivější měsíce v roce – s tím je třeba počítat…Na druhou stranu ale v mimosezónním období kromě letenek ušetříte i na dalších cestovních výdajích. 

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce KLM nebo Air France
 • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 12 kg + malá osobní věc
 • Dostupnost: září & říjen 2019
 • Příkladové termíny a destinace:
  • Berlín – Guatemala City za 10 746 Kč
   • 20. 9. – 6. 10.
  • Berlín – San Salvador za 10 897 Kč 
   • 25. 9. – 9. 10.
  • Berlín – Tegucigalpa (Honduras) za 11 105 Kč
   • 23. 9. – 6. 10.
  • Berlín – Managua (Nikaragua) za 11 259 Kč
   • 17. – 30. 9.
  • Berlín – San Jose (Kostarika) za 11 286 Kč
   • 20. 9. – 6. 10.

Ubytování

Ať již vaše cesty po střední Americe povedou k indiánským pyramidám v Guatemale, na salvadorské pláže či do džungle v Kostarice, tak se při hledání střechy nad hlavou jednoduše spolehněte na osvědčeného pomocníka v podobě Bookingu či Hotels.com. 

Víza

Pokud Váš pobyt na místě nepřekročí 90 dní, tak nemusíte řešit víza do žádné z výše uvedených zemí Střední Ameriky.

 

Náhled letenky z Berlína do Guatemaly za 10 746 Kč

Střední Amerika z Berlína od 10 746 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)