Střední Amerika od 6 878 Kč
16.8.2017

Střední Amerika

O této nabídce

Opět se nám tu objevují velmi lákavé letenky do Střední Ameriky s odletem z vcelku solidně dostupného Amsterdamu anebo i Paříže za ceny začínající na 6 827 Kč a to je zase pecka! Tentokráte za akcí stojí Star Alliance – konkrétně aerolinky United Airlines, německá Lufthansa a Air Canada. Dostupné jsou destinace jako Guatemala, Honduras, Belize či Kostarika…..tak neváhej vybírejte z termínů, kterých je v nabídce opravdu dostatek a na výlet se můžete vydat od října letošního roku až do května toho nadcházejícího!

Poskládat jde i libovolné kombinace. Třeba přílet 23. 11. na Roatan a odlet 8. 12. z Managuy za  7841 Kč >> REZERVUJ ZDE. Přičemž z Roatánu se na pevninské letiště San Pedro Sula dostanete s místní společností Avinaca za 2 161 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Letenky plaťte určitě kartou, neboť tarif může být kdykoliv opravený a nezaplacené rezervace propadnou!

Ubytování

Ve všech destinacích se při hledání rozhodně vyplatí podívat na osvědčený Booking nebo využít služby srovnavače Trivago. V hlavních městech se zkuste podívat i po nabídce na serveru AirBnB, kde inzerují podnikaví soukromníci.

Víza

Pokud Váš pobyt na místě nepřekročí 90 dní, tak nemusíte řešit žádná víza pro vstup do zemí Střední Ameriky. Ovšem kvůli přestupy v americkém Houstonu bude třeba si vyřídit elektornickou registraci ESTA. Hravě to zmáknete za pár minut a návod „jak na to“ si můžete přečíst zde. Správní poplatek činí 14 USD. V případě cesty s AirCanada pak obdobnou registraci eTA opravňující Vás ke vstupu na území Kanady za 7 CAD


Jak do Amstru

Z Prahy velmi jednoduše na křídlech britského easyJetu operujícího na trase 2 x denně.

Náhled letenky z Amstru do Belize City za 6 878 Kč

Střední Amerika od 6 878 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
21 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)