Stockholm z Prahy za 1857 Kč
12.4.2016

Stockholm z Prahy

O této nabídce

Vyrazili byste rádi v létě někam na sever? Máme pro vás přímé letenky z Prahy do švédského hlavního města, přezdívaného „Benátky severu“, Stockholmu za 1857 Kč včetně možnosti prodlouženého víkendu (od pátku do neděle). Navíc při cestě můžete na palubě letadla využít wi-fi připojení zdarma.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách společnosti Norwegian (nejnižší ceny dosáhnete při rezervaci v norštině a platbě v norských korunách)
  • Dostupné termíny: srpen – říjen
  • Víkendové termíny: 12. – 14.8., 23. – 25.9., 30.9. – 2.10.
  • Zavazadlo: v ceně je jen příruční zavazadlo 10 kg, odbavené si můžete dokoupit za 30 EUR

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování je ve Švédsku poněkud dražší. Ve Stockholmu vyjde nejlevnější ubytování vyjde od 655 Kč osoba/noc za ubytování ve společném pokoji nebo od 870 Kč osoba/noc za soukromý pokoj. Využít ale také můžete ubytování na lodi nebo třeba ve vězení.

Jak se dostat z letiště do centra

Nejrychlejší způsob, jak se dostat z letiště do centra je Arlanda Express, který jede až 200 km/h. Základní cena je 280 švédských korun za jeden směr, ale dopravce nabízí velké množství různých slev. Například 50 % pro držitele karty ISIC, slevy pro více osob cestujících spolu (platí jen od čtvrtka do neděle) a pro samostatné cestující může být zajímavá sleva 45 % v případě zakoupení jízdenky online 90 a více dní před odjezdem.

Pokud však nespěcháte, tak můžete využít také autobusy Flygbussarna, kde jedna cesta vyjde na 99 švédských korun při nákupu online.

Stockholm z Prahy za 1857 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)