Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 658 Kč
23.9.2019

Stockholm z Prahy na prodloužený víkend

658

O této nabídce

Jednou z evropských metropolí, která láká ke své návštěvě na prodloužený víkend, se řadí i Stockholm. Tím spíše přihlédneme-li k jeho velmi příjemné dostupnosti na přímých letech nízkonákladové společnosti Ryanair nabízející zpáteční letenky z Prahy na mnoho podzimně-zimních termínů doslova za hubičku. Ty nejlevnější kombinace na prodloužený víkend, tj. v tomto případě pobyt od pátku do pondělí, pořídíte za sympatickou cenu 658 Kč. Letiště Skavsta, kam jsou lety z Prahy operovány, se nalézá jižně od Stockholmu u města Nyköping a je nutné počítat i s náklady na dopravu do Stockholmu samotného, které se vyrovnají cenám nejlevnějších letenek (zpáteční autobusová jízdenka). 

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky společnosti Ryanair anebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2019 – leden 2020
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 18. 11. za 978 Kč (pátek – pondělí)
  • 29. 11. – 2. 12. za 658 Kč (pátek – pondělí)
  • 6. – 9. 12. za 658 Kč (pátek – pondělí)
  • 3. – 6. 1. za 778 Kč (pátek – pondělí)
  • 17. – 20. 1. za 778 Kč ((pátek – pondělí)

Ubytování

I švédská metropole se. stejně jako ty ostatní skandinávské, řadí mezi ta dražší města z pohledu životních nákladů. Na příkladový prodloužený víkend využijte zázemí tohoto oblíbeného dvouhvězdového lodního Hotelu Loginn v centru města za 1 203 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i na nabídku tohoto čtyhvězdového Hotelu Blique za 1 077 Kč/os./noc.

 

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 658 Kč

Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 658 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm Skavsta (NYO)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)