Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 658 Kč
23.9.2019

Stockholm z Prahy na prodloužený víkend

658

O této nabídce

Jednou z evropských metropolí, která láká ke své návštěvě na prodloužený víkend, se řadí i Stockholm. Tím spíše přihlédneme-li k jeho velmi příjemné dostupnosti na přímých letech nízkonákladové společnosti Ryanair nabízející zpáteční letenky z Prahy na mnoho podzimně-zimních termínů doslova za hubičku. Ty nejlevnější kombinace na prodloužený víkend, tj. v tomto případě pobyt od pátku do pondělí, pořídíte za sympatickou cenu 658 Kč. Letiště Skavsta, kam jsou lety z Prahy operovány, se nalézá jižně od Stockholmu u města Nyköping a je nutné počítat i s náklady na dopravu do Stockholmu samotného, které se vyrovnají cenám nejlevnějších letenek (zpáteční autobusová jízdenka). 

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky společnosti Ryanair anebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2019 – leden 2020
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 18. 11. za 978 Kč (pátek – pondělí)
  • 29. 11. – 2. 12. za 658 Kč (pátek – pondělí)
  • 6. – 9. 12. za 658 Kč (pátek – pondělí)
  • 3. – 6. 1. za 778 Kč (pátek – pondělí)
  • 17. – 20. 1. za 778 Kč ((pátek – pondělí)

Ubytování

I švédská metropole se. stejně jako ty ostatní skandinávské, řadí mezi ta dražší města z pohledu životních nákladů. Na příkladový prodloužený víkend využijte zázemí tohoto oblíbeného dvouhvězdového lodního Hotelu Loginn v centru města za 1 203 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i na nabídku tohoto čtyhvězdového Hotelu Blique za 1 077 Kč/os./noc.

 

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 658 Kč

Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 658 Kč


Bude se hodit

Praha (PRG)

Stockholm (Skavsta)

Ryanair

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)