Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 1 993 Kč
17.12.2018

Stockholm z Prahy na prodloužený víkend

1 993

O této nabídce

Naplánujte si pěkný eurovíkend ve švédském hlavním městě Stockholmu. České aerolinie nabízí zpáteční letenky z Prahy od ledna do března za příjemnou cenu, která klesla pod hranici dvou tisíc Kč – 1 993 Kč. Atraktivní termínové kombinace lze poskládat především jako prodloužený víkend od pátku do neděle či pondělí. A právě třídenní návštěva „Benátek severu“, jak se švédské metropoli s oblibou přezdívá, je k poznání města naprosto dostatečná.

Z Prahy do Stockholmu se můžete vydat třeba od 7. do 10. února>> REZERVUJ ZDE Tento termín bude lákavý zejména pro příznivce ledního hokeje, neboť se ve městě uskuteční zápasy v rámci dalšího turnaje ze série Euro Hockey Tour, a to Švédské hokejové hry.

Nezapomeňte však, že inzerovaný tarif LITE obsahuje pouze příruční zavazadlo. Na prodloužený víkend by vám stačit mělo. Pokud jste však náročnější, tak odbavené s limitem 23 kg dokoupíte za 675 Kč/ks/směr.

Ubytování

S náklady na ubytování musíme ve Skandinávii počítat již před plánováním výletu, neboť se zde nejedná o zcela zanedbatelnou položku. Zkuste se mrknout třeba na tento pěkný tříhvězdový hotel za 1 133 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Blíže samotnému centru pořídíte i tuto dobře hodnocenou tříhvězdu za podobnou cenu – 1 042 Kč/os./noc (u této nabídky však není započítána snídaně). Kvantum dalších nabídek  naleznete na Bookingu či Hotels.com,případně vyzkoušejte i možnosti inzerované na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 1 993 Kč

​​​​​​Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 1 993 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)