Stockholm z Katowic za 507 Kč
27.12.2015

Stockholm z Katowic

O této nabídce

Stockholm je 100% jedním s nekrásnějších měst Evropy, kam si přitom můžete zaletět z ČR za pár korun. Do Benátek severu, jak se Stockholmu často přezdívá, se nejlevněji dostanete s Wizzairem s odletem z Katowic za skvělých 507 Kč za zpáteční letenku (cena při platbě kartou v polských zl., při platbě v Kč je cena asi o 30 Kč vyšší). Za tuto cenu přitom letenky mohou koupit i nečlenové Wizzair Discount Clubu!

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Wizzairu
  • Zavazadlo: v ceně je zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm bez omezení hmotnosti
  • Termíny:
    • leden až březen 2016 (např. 13. – 16.3.)
    • další termíny – viz tento vyhledávač

[/highlightbg]

Ubytování

Výborný poměr cena / výkon nabízí tento 3* hotel, kde dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou seženete přibližně od 750 Kč za os. a noc. Pokud trváte na koupelně na pokoji, bude cena jen o málo vyšší.

Jak do Katowic

V případě odletu z Katowic doporučujeme dopravu na letiště autem. Na letišti mají české SPZ slevu na parkování 90%, takže Vás parkování vyjde velmi levně.

Z dalších způsobů dopravy můžeme doporučit Leo Express, který Vás v případě včasného nákupu jízdenek přepraví z Prahy za 399 Kč a z Bohumína za 250 Kč.


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Nikola

Dobrý den, měla bych zájem v březnu. Dají se sehnat ještě takto levné letenky? Cesta do Katowic by pro nás byla asi nejlepší vlakem. Děkuji za odpověď. 🙂

Katie

Na kolik vyjde cesta z letiště do centra?

Petr

Přiletíš na letiště Stockolm Skavsta, které je od samotného hlavního města nějakých 100km daleko. Skavsta je umístěna u městečka Nyköping, které taky stojí za to.
Když jsme sem letěli loni na přelomu ledna a února, tak nejlevější variantou byl MHD bus do Nyköpingu, a poté vlak do Stockholmu. Ceny za vlak se pohybují podobně jako u RJ nebo LEOša, bus MHD stál tuším nějakých 20SEK, nebylo to nic hrozného.
Z letiště jezdí přímo do Stockholmu autobusy Flygbussarna, jeden směr 139SEK, zpáteční 278SEK. Do toho jsme nešli.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)