Stockholm (Skavsta) – Ryanair – 38 Kč
13.7.2012

Stockholm (Skavsta) – Ryanair – 38 Kč

O této nabídce

Pro fanoušky ultra levného létání tu máme po dlouhé době zpáteční letenku, za kterou zaplatíte méně, než za 2 piva v levné restauraci.

Ryanair se snaží rozlítat nové nízkonákladové letiště Varšava – Modlin a s tím nabízí na určitých linkách zaváděcí ceny. Jako příklad uvádíme odlet na prodloužený víkend o prázdninách 8. – 13. srpna z Modlinu do Stockholmu Skavsty.   Cena je platná, pokud zaplatíte letenky kartou Mastercard Prepaid a poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem.

Do Varšavy se dostanete nízkonákladově s autobusovou linkou Polskibus, který mívá v akci zpáteční jízdenky do Varšavy za 11 Kč.


guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Filip Stach

Dobrý den, mohl by sem být dán odkaz na zajištění toho autobusu nebo jíné cesty do Varšavi . Nějak to za podobnou levnou cenou nemohu najít. Je možnost levně jet do Varšavi i z Brna??? Děkuji Filip

zaletsi

Ahoj Filipe,

z Varšavi do Brna se letět bohužel nedá, tady je odkaz na polski bus – http://www.polskibus.com.

Jirka

Sylva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde ještě koupit 2 letenky a zda by byla možnost koupit tuhle letenku bez poplatku. Děkuji Sylva

zaletsi

Ahoj Sylvo,

stále se za tuhle cenu dají letenky pořídit, např. 27. 8. – 29. 8. lze stále letenky za zmíněnou cenu pořídit. Stačí napsat na admin@zaletsi.cz.

Jirka

Dasadudkova

Ráda bych si letenku koupila,ale nevím,jak……………..poradí mi někdo?Dáša

zaletsi

Ahoj Dášo,

napiš na admin@zaletsi.cz, koupíme ti to bez toho poplatku, třeba dvě místa stále za tuto cenu 22. – 27. srpna, nebo 22. – 29. srpna. Můžeš se podívat na ryanair.com na dispozici termínů, nám napiš jména osob, kteří poletí.

Jirka

Iveta

Dobrý den,
ráda bych v daném termínu odletěla a využila slevu, ale bohužel nemám výše zmíněnou kartu. Již dříve jsem ale slyšela o možnosti, že v takovém případě je možné využít vaši kartu. Pokud ne, nevíte o nějaké další možnosti?
Děkuji, Iveta.

zaletsi

Ahoj Iveto,

jasně, koupíme ti to bez toho poplatku, napiš na admin@zaletsi.cz data a jména pasažérů a dohodneme se.

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)