Stockholm, San Francisco, Los Angeles a Kodaň za 9196 Kč
13.7.2015

Stockholm, San Francisco, Los Angeles a Kodaň během jedné cesty

O této nabídce

Vzhledem k tomu, že se Vám naše poslední vánoční tipy očividně zalíbíly, přidáváme ještě jeden, tentokráte na západ. V rámci této akce se budete moci podívat během jedné cesty do Stockholmu, San Francisca, Los Angeles a Kodaně za 9196 Kč, a to včetně vánočních svátků! Příklad itineríře celé cesty přidáváme níže.

Itinerář

  • 12.12. – Wroclaw – Stockholm – Wizzair (s pobytem ve Stockholmu) 
  • nebo 
  • 13.12. Katowice – Malmo (Wizzair) a Malmo – Stockholm (Norwegian) (bez pobytu ve Stockholmu s přenocováním na letišti, tato varianta je asi o 1 tis. Kč dražší)
  • 14.12. Stockholm – San Francisco – REZERVUJ
  • 6.1. Los Angeles – Kodaň (již v rámci letenky výše)
  • 8.1. Kodaň – Praha (Norwegian) (noc na letišti a let brzy ráno domů, možné také v Kodani zůstat)

V případě, že byste preferovali jiný termín, nebojte se nám nám napsat do komentářů – rádi Vám najdeme variantu, která vám bude vyhovovat.

Celková cena: 9196 Kč

Podmínky tarifu

  • Cestovní období: listopad 2015 – duben 2016
  • Zavazadlo: Pro let ze Stockholmu do San Francisca a z Los Angeles do Kodaně je v ceně odbavené zavazadlo 23 kg, na ostatní lety je v ceně pouze příruční a odbavené je za příplatek.

Cesta ze San Francisca do Los Angeles

Nejlevněji pořídíte přesun autobusem se společností Megabus, která prodává jízdenky už za 1$ (jízdenky za dané období ještě nejsou v prodeji).

Ubytování

Ubytování během celé cesty můžete výhodně rezervovat na stránkách booking.compřípadně přes srovnávač Trivago.

Půjčení auta

Západní pobřeží USA je díky své přírodě ideální k tomu, abyste si zde půjčili alespoň na několik dní auto a podívali se do okolí. Nejvýhodnější nabídku všech hlavních půjčoven naleznete v naší autopůjčovně. Pokud jste si ještě v zahraničí auto nerezervovali, zde naleznete naše tipy, jak na to.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)