Stockholm – prodloužený víkend v září – 560 Kč
17.7.2014

Stockholm - prodloužený víkend v září

O této nabídce

Již dlouho jsme tady neměli letenky do Stockholmu, jednoho z nejhezčích měst severní Evropy, a přitom je možné si tam zaletět doslova za pár korun. Toto město s mimořádně zachovaným historickým centrem města, můžete díky nabídce Wizzairu v září navštívit už za 560 Kč za zpáteční letenku z polských Katowic.

Termíny:

  • 3. – 7.9.
  • 10. – 14.9.
  • 14. – 17.9.
  • 21. – 24.9.

Ubytování:

V Benátkách severu, jak se Stockholmu často přezdívá, si můžete vyzkoušet třeba ubytování v kajutě na lodi kotvící u jednoho z ostrovů. Jde přitom nejen o zajímavou variantu, ale také o nejlevnější dostupnou možnost ubytování okolo 600 Kč na os. a noc.

Jak do Katowic:

Jak je nejlevněji dostat do Katowic si můžete podrobně přečíst v našem průvodci o letištích.

[google-map-v3 shortcodeid=“381f102d“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Stockholm{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)