Stavanger – Wizzair – 584 Kč
2.3.2013

Stavanger – Wizzair – 584 Kč

O této nabídce

Na jednu z nejkrásnějších přírodních památek v Evropě se nyní můžete podívat doslova jenom za pár korun. Wizzair totiž nabízí letenky na prodloužený víkend ve Stavangeru, nádherném norském městečku nedaleko od Preikestolenu, jenom za 584 Kč. Na tuto cenu včetně všech poplatků se dostanete v termínu 17.4. – 21.4. při odletu z Katovic a členství ve Wizzair Discount Clubu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Stavanger{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)