Stavanger – Wizzair – 554 Kč
3.5.2013

Stavanger – Wizzair – 554 Kč

O této nabídce

I v létě se můžete podívat na norské fjordy za směšně nízkou cenu. Wizzair nabízí zpáteční lety z Katowic do Stavangeru i v období prázdnin hluboko pod 1000 Kč, když vrcholem je termín 25.6. – 2.7., ve kterém se mohou členové Discount Clubu do tohoto nevelkého přístavního města podívat už za cenu 554 Kč.

Jak se dostat do Katovic?
Do Katowic je nejlepší doprava vlakem, který jezdí z Ostravy přibližně každé 2 hodiny. Jedná se o vlaky vyjíždějící z Vídně nebo Prahy, takže se dá sehnat přímý spoj z velké části ČR.

Více podrobností naleznete v informacích o letišti v Katowicích.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Stavanger{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)