St. Maarten z Prahy za 12 686 Kč
11.8.2017

St. Maarten z Prahy

O této nabídce

Vydejte se na karibský ostrov St. Maarten a užijte si zde pohodovovou dovolenou. Letenky z Prahy na území tohoto nizozemského zámořského území pořídíte za 12 686 Kč s americkou společností Delta Airlines a cestou ještě navštívíte věhlasný New York.  Ve většině dostupných termínů je navíc ještě stopover v portorickém San Juanu, kde se lze taktéž vykoupat ve vodách Karibského moře a dát rychlo exkurs po metropoli. Ideální tipy, jak zde strávit čas efektně, naleznete na této stránce.

Pokud Vás však neláká zastávku v Big apple ani v Portoriku, tak si vyberte kombinaci letů od KLM a Air France s krátkými přestupy v obou dvou směrech a a zaletťe si na Nizozemské Antily již na konci prázdnin v termínu od 27. srpna do 7. září za 13 727 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Ubytování

Samozřejmě, že i v Karibiku se vyplatí při hledání střechy nad hlavou navštívit stránky oblíbeného Bookingu. Další možností, kde lovit je i srovnavač služeb Trivago. Jednu noc v New Yorku bychom pak klidně řešili přes AirBnB, které je ve velkých amerických městech velmi populární.

Pokud si nepúotrpíte na velké hotely, tak ubytovat se můžete v tomto skromné apartmánu za 607 Kč/os./noc. Zatímco špičkového servisu si užijete v tomto pětihvězdovém resortu hned vedle pláže za 1 216 Kč/os./noc.

Víza

Sint Maarten má oficiální status konsitituční země Nizozemského království, tudíž pro jeho návštěvu nepotřebujete žádné vízum. Jelikož se ale cestou zastavíte na území Spojených států amerických, tak máte povinnost si před cestou zařídit elektronickou registraci ESTA. Jak ji rychle a jednoduše získat se dozvíte na těchto stránkách. Poplatek za její vyřízení činí 14 USD.
​​​​​​​

Náhled letenky z Prahy na St. Maarten za 12 686 Kč

St. Maarten z Prahy za 12 686 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)