Letní Stavanger a Preikestolen od 509 Kč
12.7.2015

Letní Stavanger a Preikestolen

O této nabídce

Návštěva Preikestolenu, skalního bloku položeného více než 600 metrů nad hladinou Lysefjordu, je zážitek na celý život, který si můžete zajistit i o leteních prázdninách za pár stovek díky nabídce nízkonákladové společnosti Wizzair. Určitě nebudete zklamáni ani z návštěvy samotného města Stavanger, které je podle našeho názoru jedním z nejhezčích v Norsku. Cena letenky z Katowic (KTW) do Stavangeru (SVG) v termínu 22. – 26.9. vás vyjde při členství ve Wizzair Discount Clubu 509 Kč, o prázdninách potom můžete letět 25. – 29.8 za 835 Kč. O tom, jak Wizzair Discount Club funguje a jak se stát jeho členem, se můžete více dočíst zde.

[highlightbg /]

[singlepic id=550 w=576 h=432 float=center]

 

Kalendář nejlevnějších letenek (bez slevy za Wizzair Discount Club)

 

Ubytování

Norsko patří mezi nejdražší země na světě, takže doporučujeme si k letence dokoupit zavazadlo a do něj zabalit stan.

Kempovat můžete pak 150 m od obydlí na neobdělávané půdě kdekoliv v Norsku legálně.  Pokud byste raději přeci jenom využili nějaké střechy nad hlavou, můžete si pronajmout tento apartmán kousek od centra Stavangeru, který Vás díky 40% slevě vyjde na 870 Kč za os. a noc.

Půjčení auta

Pokud se rozhodnete vypravit na Preikestolen, můžete k tomu využít auto z naší autopůjčovny, kde naleznete nejvýhodnější nabídky většiny velkých sítí autopůjčoven.


 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)