Srpnový Kyrgyzstán z Prahy za 4960 Kč
23.7.2015

Srpnový Kyrgyzstán z Prahy

O této nabídce

Celý rok jsme pro své známé hlídali prázdninové ceny letenek z prahy do Kyrgystánu a snažili se dostat pod 10 tis. Kč. Teď ale Pegasus přišel s naprosto mimořádnou nabídkou a prodává letenky z Prahy (PRG) do Biškeku (FRU) s kraťoučkým přestupem v Istanbulu v obou směrech už za 4960 Kč, a to včetně prázdninových termínů! Kyrgyzstán je zemí s mimořádně krásnou přírodou, která navíc zatím není až tolik objevena turisty, takže doporučujeme, doporučujeme, doporučujeme! Mimochodem, my sami této nabídky využíváme, a to už je co říct. 🙂

Vzhledem k tomu, že přímo na stránkách Pegasus Airlines letenky koupíte za více než 10 tis. Kč, může se jednat o chybu. Proto doporučujeme letenky koupit co nejdřív a zaplatit ideálně kartou.

[highlightbg]

  • Cestovní období: odlet do 24.10. s návratem do konce listopadu
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 20 kg

Příklad termínů

  • 6. – 20.8. >> REZERVUJ
  • 11. – 20.8. >> REZERVUJ
  • 14. – 28.8. >> REZERVUJ (5160 Kč)
  • více možností najdete v KALENDÁŘI TERMÍNŮ (pokud zde váš termín nenajdete, neznamená to, že není – naopak se nám jiný termín podařilo sehnat i levněji) 🙂

Tip: Kromě letenek do Kyrgyzstánu si můžete koupit také letenky do jiných míst Blízkého Východu a Střední Asie – např. Kazachstánu (více v tomto příspěvku)

Tip 2: Cestou tam nebo zpět je možné udělat si zdarma několikadenní zastávku v Istanbulu. Pokud byste o to někdo měl zájem, napište nám přibližný termín, který by Vám vyhovoval, a my vám najdeme nejlevnější variantu.

Pokud jste se dosud nerozhodli, zda letět nebo ne, možná Vám k tomu pomůže náš článek s tipy k cestě do Kyrgyzstánu. 😉

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celém Kyrgyzstánu si můžete pohodlně rezervovat na stránkách booking.com si přes srovnávač Trivago. V Biškeku se po příletu můžete ubytovat například v tomto hostelu s hezkou zahradou a bazénem za 300 Kč na os. a noc.

Vízum

Čeští občané do Kyrgyzsánu nepotřebují pro pobyty o maximální délce 60 dní vízum.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)