Srpnový Kyrgyzstán z Prahy za 4960 Kč
23.7.2015

Srpnový Kyrgyzstán z Prahy

O této nabídce

Celý rok jsme pro své známé hlídali prázdninové ceny letenek z prahy do Kyrgystánu a snažili se dostat pod 10 tis. Kč. Teď ale Pegasus přišel s naprosto mimořádnou nabídkou a prodává letenky z Prahy (PRG) do Biškeku (FRU) s kraťoučkým přestupem v Istanbulu v obou směrech už za 4960 Kč, a to včetně prázdninových termínů! Kyrgyzstán je zemí s mimořádně krásnou přírodou, která navíc zatím není až tolik objevena turisty, takže doporučujeme, doporučujeme, doporučujeme! Mimochodem, my sami této nabídky využíváme, a to už je co říct. 🙂

Vzhledem k tomu, že přímo na stránkách Pegasus Airlines letenky koupíte za více než 10 tis. Kč, může se jednat o chybu. Proto doporučujeme letenky koupit co nejdřív a zaplatit ideálně kartou.

[highlightbg]

  • Cestovní období: odlet do 24.10. s návratem do konce listopadu
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 20 kg

Příklad termínů

  • 6. – 20.8. >> REZERVUJ
  • 11. – 20.8. >> REZERVUJ
  • 14. – 28.8. >> REZERVUJ (5160 Kč)
  • více možností najdete v KALENDÁŘI TERMÍNŮ (pokud zde váš termín nenajdete, neznamená to, že není – naopak se nám jiný termín podařilo sehnat i levněji) 🙂

Tip: Kromě letenek do Kyrgyzstánu si můžete koupit také letenky do jiných míst Blízkého Východu a Střední Asie – např. Kazachstánu (více v tomto příspěvku)

Tip 2: Cestou tam nebo zpět je možné udělat si zdarma několikadenní zastávku v Istanbulu. Pokud byste o to někdo měl zájem, napište nám přibližný termín, který by Vám vyhovoval, a my vám najdeme nejlevnější variantu.

Pokud jste se dosud nerozhodli, zda letět nebo ne, možná Vám k tomu pomůže náš článek s tipy k cestě do Kyrgyzstánu. 😉

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celém Kyrgyzstánu si můžete pohodlně rezervovat na stránkách booking.com si přes srovnávač Trivago. V Biškeku se po příletu můžete ubytovat například v tomto hostelu s hezkou zahradou a bazénem za 300 Kč na os. a noc.

Vízum

Čeští občané do Kyrgyzsánu nepotřebují pro pobyty o maximální délce 60 dní vízum.

 

 


guest
28 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)