Srí Lanka z Prahy za 9 752 Kč
19.7.2018

Srí Lanka z Prahy

9752

O této nabídce

Zaleť si na podzim na oblíbený ostrov v Indickém oceánu. Letenky z Prahy na Srí Lanku jsou k mání za super cenu 9 752 Kč! Kromě ceny jsou ještě velkou výhodou rychlé přestupy v Kyjevě, kterými nikdo určitě nepohrdne, a odbavené zavazadlo v ceně, ve kterém určitě přivezete spoustu dárků a suvenýrů.

Srí Lanka toho nabízí opravdu hodně. Není divu, že patří mezi jedno z nejoblíbenějších míst Asie. Navštívit zde můžete rozsáhlé čajové plantáže, dále se můžete vydat za slony do národního parku Udawalawe, vychutnávat si atmosféru prastarých budhistických chrámů, surfovat na vlnách v Arugam Bay a nebo jen relaxovat na oblíbených plážích v oblasti Tangalle nebo Mirrisa. Dny pak můžete zakončit u nějaké dobrého pokrmu z mořských plodů.

Příkladový termín 4. 9. – 17. 9. můžete rezervovat zde >>

 • Rezervujte: nejlevněji na webových stránkách aerolinky UIA (dostupné termíny naleznete u nás na webu v kalendáři)
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: září – listopad 2018
 • Termíny:
  • 4. 9. – 17. 9.
  • 2. 10. – 15. 10.
  • 30. 10. – 14. 11.
  • … a další

Ubytování

Ceny za ubytování jsou na Srí Lance velice příznivé. Kde složit hlavu můžete hledat klasicky na Bookingu, a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.
Doporučit můžeme například Banana Garden, nacházející se v oblíbeném letovisku Mirrisa. Za dvoulůžkový pokoj s výbornou snídaní zaplatíte 290 Kč/osobu. Pěkné ubytování je také v Cinnibar resort, který leží 1 minutu chůze od pláže v Tangalle. Dvoulůžkový pokoj se snídaní zde přijde na 610 Kč/osobu.

Víza

Při pobytu do 30 dnů si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si zařídíte ještě před odjezdem na těchto webových stránkách. Pokud si zařídíte registraci online, zaplatíte 35 $. Při registraci až na příletovém letišti zaplatíte o 5 $ více.

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 9 752 Kč

Srí Lanka z Prahy za 9 752 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)