Srí Lanka z Prahy za 12 997 Kč
9.6.2019

Srí Lanka z Prahy

12 997

O této nabídce

Využijte nabídku skvěle naceněných tarifů s polskou aerolinkou LOT s krátkými přestupy ve Varšavě a vydejte se za exotikou, poznáváním a koupačkou na Srí Lanku. V ceně je kromě příručáku také odbavené zavazadlo. Praha – Colombo např.  22. 11. – 7. 12. za 12 997 Kč.

Chcete si odpočinout na pláži a zároveň máte v sobě dobrodružného ducha? Srí Lanka je pro vás naprosto ideální. Díky malé rozloze tu není nikdy nic daleko. Z pobřeží s dlouhými písčitými plážemi je to pár hodin k fotogenickým čajovým políčkům ve vnitrozemí. Když pojedete vlakem, tak se svezete po železnici s pravděpodobně tím nejlepším výhledem na světě.

Ubytování

Pokud se budete ubytovávat po příletu v Colombu, tak bychom sáhli například po ubytku City Beds The Regent za 452 Kč / os. / noc nebo bychom se ubytovali v hotelu Drift BnB za 440 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

Na Srí Lance seženete bez problémů ubytování za pár šupů. Vybírejte proto z bohaté nabídky na osvědčeném Bookingu, Hotels.com, případně na Agodě.

Víza

Při pobytu do 30 dnů si vystačíte pouze s elektronickou registrací, kterou si zařídíte ještě před odjezdem na těchto webových stránkách. Pokud si zařídíte registraci online, zaplatíte 35 $. Při registraci až na příletovém letišti zaplatíte o 5 $ více.

Náhled letenky z Prahy do Colomba za 12 997 Kč

Srí Lanka z Prahy za 12 997 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)