Srí Lanka z Prahy za 11 617 Kč
4.4.2017

Srí Lanka z Prahy

O této nabídce

Vydejte se i vy na stále populárnější ostrov Srí Lanka a odpočiňte si na tamějších plážích od středoevropského shonu nebo se vydejte do hor ve vnitrozemí a kochejte se pohledy na zdejší stále zelenou krajinu. Ukrajinské aerolinky nyní přišly s tarifem v jehož rámci si na ostrov v Indickém oceánu můžete zaletět již během jara či léta z Prahy za velmi solidních 11 617 Kč. Tak si rezervujte třeba termín na přelomu června a července od 20. 6. do 4 .7.  >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ceny ubytování nejsou na Srí Lance z nejdražších, tudíž jednoduše seženete střechu nad hlavou již za pár stovek na noc. Určitě se vyplatí hledat na stránkách oblíbeného Bookingu, vyzkoušet lze také srovnavač služeb Trivago. 

Na jihu ostrova v populární destinaci Mirissa se zkuste ubytovat v tomto pěkném beach resortu malý kousek od pláže za 444 Kč/os./noc. Vyzkoušet zde také můžete třeba tento sympatický domácký penzion za 546 Kč/os./moc včetně snídaně.

 

Víza

 Pro krátkodobý pobyt an Srí Lance nejsou potřeba víza v klasické podobě, nicméně je nutné se registrovat na těchto stránkách. Elektronické potvrzení vyřídíte za pár minut online a zaplatíte za něj 35 USD.

Náhled letenky z Prahy do Colomba za 11 617 Kč

 

 

Srí Lanka z Prahy za 11 617 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)